درباره مجموعه

اولین مجموعه فرهنگی هنری خصوصی استان خراسان شمالی، توسط موسسه فرهنگی هنری عمیق در اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۶ و همزمان با مبعث رسول اکرم (ص) به بهره‌برداری رسید. این مجموعه شامل سه سالن سینما، نگارخانه، کافی‌شاپ، سالن کنفرانس، استودیو صدا و ... می‌باشد.
سینما عمیق با اختصاص یک سالن ویژه کودک این امکان را برای خانواده‌ها مهیا کرده است که با خیالی آسوده کودک خود را به مربی سالن سپرده و به تماشای فیلم مورد نظر خود بنشینند، و کودک فیلم‌های ویژه رده سنی خود را تماشا خواهد کرد. سالن VIP سینماعمیق با ظرفیت ۱۶ نفر، تصویر 3D و صدای دالبی تجربه‌ای نو برای شما به ارمغان خواهد آورد. همچنین سالن اصلی سینما عمیق با تصویر و صدای باکیفیت، فیلم‌های روز سینمای ایران را همزمان با سراسر کشور اکران می‌کند.
کافه کتاب، با فضایی گرم و دلنشین، با منوی نوشیدنی‌های سرد و گرم و خوراک سبک، هر روزه محل اجتماع افراد فرهیخته شهر است. هم‌نشینی‌های علاقمندان به کتاب، علاقمندان به سینما و همچنین هنرمندان هر روزه در این محل به گپ و گفتگو می‌پردازند.
نگارخانه مجموعه با نمایش آثار شاخص ملی و بین‌المللی، همواره میزبان هنردوستان و شهروندان است. سیستم نور و دکور مناسب نگارخانه، این محل را در استان شاخص کرده است.

مجموعه فرهنگی هنری و سینما عمیق در شبکه‌های اجتماعی

اطلاع رسانی سریع فیلم‌ها و رویدادهای فرهنگی در شبکه‌های اجتماعی. سینماعمیق را در شبکه‌های اجتماعی همراهی کنید: