راهنمای خرید آنلاین بلیت

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و لزوم کاهش اتلاف وقت و انرژی شهروندان برای تهیه بلیت، سینما عمیق اقدام به راه‌اندازی سامانه رزرو آنلاین بلیت کرده است.
علاوه بر مراجعه به گیشه برای تهیه بلیت، طی چند گام ساده می‌توانید صندلی مورد نظر خود را از سایت سینماعمیق رزرو کنید.

 1. از صفحه نخست، فیلم (رویداد) مورد نظر خود را با کلیک روی آن انتخاب کنید.
 2. وارد صفحه فیلم (رویداد) مورد نظر می‌شوید. در این صفحه می‌توانید اطلاعات و پوستر بزرگتر فیلم را ببینید، تیزر را تماشا کنید و به صورت آنلاین بلیت‌های خود را رزرو کنید.
 3. صفحه جزئیات فیلم - سینما عمیق

  صفحه جزئیات فیلم
 4. جهت خرید آنلاین بلیت، در صفحه فیلم (رویداد) مورد نظر،‌ بخش رزرو صندلی، ابتدا سالن مورد نظر خود را با کلیک روی کادر مربوطه انتخاب کنید. سینما عمیق دارای دو سالن سینما است که جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سالن‌ها، اینجا را مشاهده کنید. پس از انتخاب سالن، حال نوبت انتخاب سانس مورد نظر است. چه ساعتی تمایل دارید این فیلم را تماشا کنید؟ روی دکمه «رزرو بلیت» در سانس مورد کلیک کنید.
 5. انتخاب سالن و سانس مورد نظر

  انتخاب سالن و سانس مورد نظر
 6. در صفحه بعد ابتدا صندلی‌های خود را با کلیک روی هر صندلی انتخاب کنید. پایین‌تر مبلغ جمع خرید خود را ملاحظه می‌کنید. حال برای تکمیل رزرو باید وارد سایت شوید. با وارد کردن اطلاعات ورود خود («آدرس ایمیل یا شماره موبایل» و رمز عبور) می‌توانید فرآیند خرید را تکمیل کنید. در صورتی که هنوز عضو سایت سینما نشده‌اید، طی ۳۰ ثانیه می‌توانید با وارد کردن اطلاعات درخواست شده عضو باشگاه مشتریان سینماعمیق شوید و از تخفیفات و جشنواره‌ها لذت ببرید.
 7. در صفحه بعد فاکتور را ملاحظه می‌کنید و مبلغ نهایی جهت پرداخت. با انتخاب «پرداخت و مشاهده بلیت» وارد صفحه درگاه پرداخت خواهید شد.
 8. با پرداخت موفق در درگاه پرداخت، به سایت سینما منتقل خواهید شد، کد رزرو و بلیت خود را مشاهده می‌کنید. علاوه بر این، کد رزرو و اطلاعات خرید شما برایتان پیامک خواهد شد. ۱۵ دقیقه پیش از شروع سانس، به گیشه مراجعه کنید و بلیت کاغذی خود را دریافت و در سالن بنشینید.
 9. در صورتی که سوال یا مشکلی در هنگام خرید اینترنتی برخوردید، با شماره ۰۵۸۳۱۰۱ در ارتباط باشید.

سوالات متداول

چطور متوجه شوم رزرو من موفق بوده است؟
در صورتی که پس از پرداخت موفق، به سایت سینما بازگشتید و کد رزرو ۱۰ رقمی دریافت کردید، رزرو شما موفق است. کد رزرو شما به معنی انجام صحیح فرآیند خرید است. در غیر این صورت، رزرو شما ناموفق بوده است.
مبلغ از حساب من کسر شد اما کد رزرو نگرفتم. مشکل چیست؟
در صورتی که مبلغ از حساب شما کسر شده، قطعا تا چند ساعت دیگر به حسابتان بازمی‌گردد. بدون نگرانی می‌توانید مجدد رزرو خود را انجام دهید.
رزرو ناموفق بود اما رنگ صندلی‌های انتخاب شده‌ام قرمز (به معنی رزرو شده) است. مشکل از چیست؟
مشکلی نیست، چند دقیقه صبر کنید رنگ صندلی‌ها سبز خواهد شد و سپس می‌توانید مجدد اقدام به خرید کنید.