سالن‌های سینماعمیق بجنورد

سینما عمیق به عنوان اولین سینمای غیردولتی استان خراسان شمالی، توسط موسسه فرهنگی هنری عمیق در اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۶ و همزمان با مبعث رسول اکرم(ص) به بهره‌برداری رسید. این مجموعه شامل سه سالن سینما (سالن ۹۰ نفره، سالن VIP ۱۶ نفره و سالن کودک ۳۰ نفره)، نگارخانه، کافی‌شاپ، سالن کنفرانس، استودیو صدا، بام سبز و ... می‌باشد. نگارخانه با قابلیت نمایش همزمان تا ۵۰ اثر هنری. کافه کتاب (کافی‌شاپ) در مساحتی ۱۶۰ متری و با قابلیت پذیرایی تا ۸۰ نفر است. کتابخانه، موسیقی زنده، منوی نوشیدنی و غذا از امکانات کافه‌کتاب هستند.

معرفی سالن‌ها

سالن شماره یک سینما عمیق

سالن شماره ۱

سالن شماره یک سینما عمیق با ظرفیت ۹۰ نفر، کیفیت پخش تصویر FullHD روی پرده بزرگ و صدای Stereo، به همراه فضای قرارگیری ویلچیر تجربه تماشای لذت‌بخش فیلم در یک سالن مدرن را فراهم می‌کند.
سالن  VIP سینما عمیق

سالن شماره ۲ - VIP

سالن شماره دو سینما عمیق، سالن VIP با ظرفیت ۱۶ صندلی، تصویر 4K و 3D به همراه صدای فوق‌العاده دالبی، تجربه تماشای متفاوت فیلم را برای شما به ارمغان می‌آورد. امکان رزرو سفارشات از کافه و سرو در این سالن وجود دارد.
سالن کودک سینما عمیق بجنورد

سالن شماره ۳ - سینما کودک

سالن کودک سینما عمیق مهرماه ۹۷ همزمان با روز جهانی و هفته ملی کودک افتتاح شد. سینما عمیق توسط این سالن امکانی را برای شهروندان فراهم کرده که با خیالی آسوده کودک خود را ساعاتی به مربی با تجربه بسپارند تا همراه با هم‌سالان خود لذتی متفاوت در تماشای فیلم را تجربه کنند. اگر قصد تماشای فیلم در سینما عمیق دارید، قصد استفاده از فضای کافه‌کتاب را دارید یا...، کودکان شما هم فیلم‌هایی ویژه در سالن اختصاصی خود خواهند داشت. همچنین امکان بررسی وضعیت کودک با تماس مستقیم با مربی سالن فراهم است.